Battaniye Yıkama

İmaj Halı Yıkama

Battaniye Yıkama

Battaniyeler en çok kullanılan ev eşyalarının başında gelmektedir. Hem yaz hem de kış aylarında sürekli olarak kullanılan battaniyeler belirli bir süre sonra kirlenmektedir. Kirlenen battaniyelerini güvenle firmamız İmaj Halı Yıkama yıkattırabilirsiniz. Firmamız Çorlu battaniye yıkama başta olmak üzere birçok bölgede faaliyetlerini devam ettirmektedir. Firmamızda battaniye yıkaması düzenli olarak yapılmakta ve yılın her mevsimi, battaniyeleriniz tertemiz sizlere teslim edilmektedir.

İmaj Halı Yıkama olarak Çorlu battaniye yıkama sektöründe en önde olup, yıkama işini son sistem teknolojik makine desteği ile el değmeden yapılmaktadır. Battaniyelerinizde çıkmaz dediğiniz tüm lekeler, kullandığımız organik ve doğal temizleyici ürünlerimiz sayesinde hiç bir iz kalmadan çıkarılmaktadır. Firma olarak battaniyelerinizde hiç bir boyut, kalınlık, uzunluk ayrımı yapmadan temizleme işini yapmaktayız.

Daha çok temizliği ön planda tuttuğumuz için, battaniyelerinizi, dokularına göre ayrım yaparak temizlemekteyiz. Çünkü tüm battaniyelerde kullanılan doku ürünleri farklı olduğu için aynı dokunuşlarla yıkama yapmak battaniyeye zarar verebilir. Bu nedenle İmaj Halı Yıkama olarak battaniyeleri özelliklerine göre yıkamakta ve ona uygun deterjan kullanarak tertemiz yapmaktayız.