Halı Yıkama

İmaj Halı Yıkama

Halı yıkama

Evlerin kuşkusuz en güzel görseli kullanılan halılardır. Halılar sürekli olarak ayakaltında oldukları için belirli sürelerde yıkanmaya ihtiyaç duyarlar. İşte tam bu aşamada İmaj Halı Yıkama olarak firmamız devreye girmekte ve bu işi detaylı olarak yapmaktadır. Firmamız Çorlu halı yıkama adı altında işlerini detaylandırmakta ve halı yıkama işini geniş kitlelere yaymaktadır.

İmaj halı yıkama olarak tüm halı çeşitlerini, halılarda kullanılan iplik bilgisine göre ayırt etmekte ve hepsini tek tek yıkamaktayız. Kesinlikle halılarda toplu olarak makinelere koymamaktayız. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz budur. Çünkü halı toplu yıkandığında içindeki kir ve bakteriler tam olarak çıkmamakta ve yıkama tam olmamaktadır. Biz Çorlu halı yıkama ünitesi başta olmak üzere tüm ünitelerimizde tek tek ve çeşidine göre yıkamaktayız.

Halılarınızı bize emanet etmek için firmamızı aramanız yeterli olmakta ve halılarınız adresinizden alınarak yıkama işlemine tabi tutulmaktadır. Normal bir halı ortalama 3 defa yıkama makinesinden geçirilmekte ve aynı işlem durulama işinde de devam etmektedir. Firmamız halı yıkama süreç olarak bir hafta gibi bir sürede işlemi tamamlamakta ve sahibine teslim etmektedir.